Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 255 Діаметр штока поршня [мм]: 25 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 58 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735481 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7456 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3931G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 255 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 58 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴








