
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Nissan Qashqai I 06-15р Optimal A-3944GL
3 264 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3944GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 14 Розмір нарізі: M12x1.25 Довжина штока поршня [мм]: 202 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 81 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735436 парні номери артикулів: A-3944GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0037
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3944GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 81 мм |
| Довжина штока поршня | 202 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3944GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 264 ₴







