
Амортизатор підвіски передній газомасляний Audi A5 S5, A4 B8, Q5 07-19р Optimal A-3796G
2 239,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3796G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Розмір нарізі: M12x1.25 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 220 Додатковий виріб / додаткова інформація: без тарілки пружини Діаметр штока поршня [мм]: 18 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 53 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735482 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735499 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7742
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3796G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 220 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без тарілки пружини |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 53 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 239,50 ₴






