
Амортизатор підвіски передній газомасляний Seat Alhambra, VW Tiguan, Sharan 07-25р Optimal A-4036G
2 343 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-4036G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Розмір нарізі: M14x1.5 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 222 Діаметр штока поршня [мм]: 25 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 55 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735471 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-6284S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-4036G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Tiguan, Sharan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 222 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 55 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 343 ₴






