
Амортизатор підвіски передній газомасляний Mercedes C-class 07-25р Optimal A-3798G
3 937,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3798G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Одна труба Розмір нарізі: M14x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 173 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 90 Діаметр штока поршня [мм]: 25 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-733026 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735223 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 55 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0065S Діаметр отвору 1 [мм]: 13 Діаметр отвору 2 [мм]: 13 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7477 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7478
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3798G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 90 мм |
| Довжина штока поршня | 173 мм |
| Діаметр отвору 1 | 13 мм |
| Діаметр отвору 2 | 13 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 55 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735223 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 937,50 ₴






