
Амортизатор підвіски передній газомасляний VW Golf II-III, Vento, Jetta II 83-02р Optimal A-3850G
1 909,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3850G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 243 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 62 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-733023 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3850G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Vento, Toledo, Jetta, Golf |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 62 мм |
| Довжина штока поршня | 243 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-733023 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 909,50 ₴







