
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Ford S-Max, Galaxy II 06-15р Optimal A-3885GR
2 638,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3885GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 237 Обладнання ТЗ: для ТЗ без системи регулювання рівня Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Ходова частина: для ТЗ зі спортивною ходовою частиною Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735034 парні номери артикулів: A-3885GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 52 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7608
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3885GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 237 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ без системи регулювання рівня |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною, для ТЗ зі спортивною ходовою частиною |
| парні номери артикулів | A-3885GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 638,50 ₴





