
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Volvo C30, S40 II, V50, C70 II 03-13р Optimal A-3762GL
2 869,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3762GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.25 Довжина штока поршня [мм]: 233 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 22 парні номери артикулів: A-3762GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3762GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | C70, S40, V50, C30 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 233 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| парні номери артикулів | A-3762GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 869,50 ₴





