
Амортизатор підвіски передній газомасляний Mercedes Sprinter, VW LT 95-25р Optimal A-3091G
3 132 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3091G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 15 Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M16X1,5 Довжина штока поршня [мм]: 50 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 87 Діаметр штока поршня [мм]: 28 Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 58 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735418 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6700 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6704
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3091G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Конструкція | Двотрубний |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 87 мм |
| Діаметр отвору | 15 мм |
| Довжина штока поршня | 50 мм |
| Діаметр штока поршня | 28 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 58 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M16X1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 132 ₴





