
Амортизатор підвіски передній масляний Mercedes Sprinter, VW LT 95-12р Optimal A-3091H
2 622 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3091H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 15 Розмір нарізі: M16x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 241 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 87 Діаметр штока поршня [мм]: 28 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 58
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3091H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 87 мм |
| Довжина штока поршня | 241 мм |
| Діаметр отвору | 15 мм |
| Діаметр штока поршня | 28 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 58 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M16x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 622 ₴





