
Амортизатор підвіски задній газомасляний Fiat Ducato, Citroen Jumper II-III 05-25р Optimal A-1816G
1 938 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1816G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Система амортизаторів: Дві труби макс. довжина [мм]: 444 Діаметр штока поршня [мм]: 15 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 мін. довжина [мм]: 293 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1816G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| макс. довжина | 444 мм |
| мін. довжина | 293 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 938 ₴





