Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 249 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 60 Діаметр штока поршня [мм]: 20 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735221 № артикула рекомендованого приладдя: F8-5834 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 Діаметр отвору 1 [мм]: 12 Діаметр отвору 2 [мм]: 14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3064G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 60 мм |
| Довжина штока поршня | 249 мм |
| Діаметр отвору 1 | 12 мм |
| Діаметр отвору 2 | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735221, F8-5834 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 634 ₴








