
Амортизатор підвіски передній газомасляний Renault Scenic I, Megane Scenic, I 95-10р Optimal A-3050G
1 828,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3050G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 14 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 210 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 54 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735042 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6379
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3050G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 54 мм |
| Довжина штока поршня | 210 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка, демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828,50 ₴

