
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Citroen Berlingo, Peugeot Partner 96-15р Optimal A-3016GL
2 406 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3016GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 226 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735010 парні номери артикулів: A-3016GR Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735506 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735532 № артикула рекомендованого приладдя: F0-6058S № артикула рекомендованого приладдя: F8-6296 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6297
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3016GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 226 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3016GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 406 ₴








