
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Citroen Berlingo, Peugeot Partner 96-25р Optimal A-3018GR
2 431,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3018GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 10 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 247 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 53 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735506 парні номери артикулів: A-3018GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 № артикула рекомендованого приладдя: F0-6058S № артикула рекомендованого приладдя: F8-6058 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6302
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3018GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Конструкція | Двотрубний |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 53 мм |
| Діаметр отвору | 10 мм |
| Довжина штока поршня | 247 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| парні номери артикулів | A-3018GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 431,50 ₴





