Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Система амортизаторів: посилена амортизація Розмір нарізі: M10X1,25 Довжина штока поршня [мм]: 24 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 15 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-2713H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 24 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби, посилена амортизація |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990,50 ₴





