
Амортизатор підвіски передній газомасляний Renault Megane II 01-25р Optimal A-3552G
2 314,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3552G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 29 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735061 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735662 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6175 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6195
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3552G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 29 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка, демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 314,50 ₴






