Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 222 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735061 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 48 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6195 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3552H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 222 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 48 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 155,50 ₴





