Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Розмір нарізі: M14x1,5 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 176 Діаметр штока поршня [мм]: 22 парні номери артикулів: A-3526GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 52 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735228 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735230 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6368
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3526GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 176 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3526GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 827,50 ₴





