
Амортизатор підвіски передній газомасляний VW Golf V-VI, Jetta III-IV, Beetle, Golf 03-19р Optimal A-3455G
2 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3455G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735175 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735264 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735471 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735560 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7131 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6284S № артикула рекомендованого приладдя: F8-7132 Діаметр корпуса в діапазон затискання [мм]: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3455G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 218 мм |
| Діаметр корпуса в діапазон затискання | 50 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735264, F8-7131, F8-7132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 355 ₴




