
Амортизатор підвіски передній газомасляний VW Passat B5-B5.5, Audi A6 C5, A4 B5, B6 94-08р Optimal A-3694G
1 939,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3694G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 158 Додатковий виріб / додаткова інформація: без тарілки пружини Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 15 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735101 № артикула рекомендованого приладдя: F8-5994 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6001 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6003 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7096 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7097
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3694G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 158 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без тарілки пружини |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M12x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | F8-5994, F8-6001, F8-6003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 939,50 ₴





