
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Mitsubishi Lancer VIII 07-25р Optimal A-3642GR
2 083,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3642GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.25 Довжина штока поршня [мм]: 241 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 70 Діаметр штока поршня [мм]: 22 парні номери артикулів: A-3642GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 Розмір диска [дюйм]: 16,0 Діаметр отвору 1 [мм]: 14.2 Діаметр отвору 2 [мм]: 14.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3642GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 70 мм |
| Довжина штока поршня | 241 мм |
| Діаметр отвору 1 | 14.2 мм |
| Діаметр отвору 2 | 14.2 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір диска | 16 дюйм |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| парні номери артикулів | A-3642GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 083,50 ₴






