
Амортизатор підвіски передній масляний Citroen Jumper II-III, Peugeot Boxer, Fiat Ducato 05-25р Optimal A-3648H
4 153,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3648H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 286 Діаметр штока поршня [мм]: 25 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 58 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3648H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 286 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 58 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 153,50 ₴






