
Амортизатор підвіски передній газомасляний Skoda Octavia III, VW Golf VII-VIII 12-25р Optimal A-3650G
2 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3650G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 212 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735492 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7131 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735560 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7809 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0058S Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 № артикула рекомендованого приладдя: F8-8352
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3650G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Leon, A3, Golf, Octavia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 212 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | F8-7131, F8-7809 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴





