
Амортизатор підвіски передній газомасляний Audi A4 B5, A4 B6, Skoda Superb I 94-08р Optimal A-3695G
2 064 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3695G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Розмір нарізі: M12x1,5 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 153 Діаметр штока поршня [мм]: 15 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3695G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, A4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 153 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M12x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 064 ₴





