Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M12x1.5 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 243 Діаметр штока поршня [мм]: 15 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735518 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F0-9005
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3981G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 243 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M12x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴






