Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 164 Діаметр штока поршня [мм]: 25 парні номери артикулів: A-3994GL Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 57
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3994GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 164 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 57 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3994GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴







