
Амортизатор підвіски передній газомасляний Jeep Grand Cherokee III 04-11р Optimal A-3967G
2 923,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3967G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 234 Діаметр штока поршня [мм]: 15 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3967G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 234 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 923,50 ₴




