
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Honda Accord VIII 08-25р Optimal A-3634GR
3 472,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3634GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 144 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 парні номери артикулів: A-3634GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 43
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3634GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 144 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 43 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| парні номери артикулів | A-3634GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 472,50 ₴







