
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Mazda 3, 5 99-14р Optimal A-4010GR
2 265 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-4010GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.25 Довжина штока поршня [мм]: 230 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735196 парні номери артикулів: A-4010GL Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 52 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735388 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7156
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-4010GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 230 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-4010GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 265 ₴






