Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 191 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 110 Діаметр штока поршня [мм]: 25 парні номери артикулів: A-3595GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54 Діаметр отвору 1 [мм]: 17.1 Діаметр отвору 2 [мм]: 18.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3595GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 110 мм |
| Довжина штока поршня | 191 мм |
| Діаметр отвору 1 | 17.1 мм |
| Діаметр отвору 2 | 18.5 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| парні номери артикулів | A-3595GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 314 ₴






