
Амортизатор підвіски передній газомасляний Volvo S60 I, V70 II, S80 I 98-10р Optimal A-3603G
3 202,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3603G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 14 Розмір нарізі: M14x2 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Ходова частина: для ТЗ без електричного регулювання демпфера Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 90 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735130 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735308 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 52 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6384
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3603G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 90 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x2 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною, для ТЗ без електричного регулювання демпфера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 202,50 ₴




