
Амортизатор підвіски передній газомасляний VW Beetle, Caddy III-IV, Touran 03-20р Optimal A-3605G
2 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3605G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 30 Діаметр штока поршня [мм]: 25 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735175 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7131 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735180 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7132 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735502 Діаметр корпуса в діапазон затискання [мм]: 55 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6284S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3605G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 30 мм |
| Діаметр корпуса в діапазон затискання | 55 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | F8-7131, F8-7132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 355 ₴





