
Амортизатор підвіски передній газомасляний VW Passat B6-B7 Skoda Superb II 05-17р Optimal A-3607G
2 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3607G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 213 Діаметр штока поршня [мм]: 25 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735175 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7131 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735186 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7132 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6284 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7174 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6284S Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3607G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 213 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | F8-7131, F8-7132, F8-7174 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 355 ₴






