
Амортизатор підвіски газомасляний Opel Vectra C, Signum, Fiat Croma 02-11р Optimal A-3609GL
2 823 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3609GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 206 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 65 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735251 парні номери артикулів: A-3609GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7329 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7330
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3609GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Croma, Signum, Vectra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 65 мм |
| Довжина штока поршня | 206 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3609GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 823 ₴




