
Диск гальмівний невентильований Renault Vel Satis, Espace IV 02-15р SKF VKBD 1010
4 177,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKBD 1010
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: Повн. Зовнішній діаметр [мм]: 300 Зовнішній діаметр [мм]: 62 Товщина гальмівного диска [мм]: 11 Внутрішній діаметр [мм]: 30 Кількість отворів у диску: 5 Висота [мм]: 84.7 Ширина [мм]: 48 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з вбудованим підшипником колеса Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з вбудованим магнітним кільцем датчика
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBD 1010 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Висота | 84.7 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим підшипником колеса, з вбудованим магнітним кільцем датчика |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 177,50 ₴
