
Амортизатор підвіски газомасляний VW Passat B8, Arteon, Skoda Superb III, Octavia IV 14-25р Monroe 742269SP
3 283,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 742269SP
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Вага [кг]: 4.29 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Довжина паковання [см]: 56.8 Ширина паковання [см]: 17.2 № артикула рекомендованого приладдя: MK411 № артикула рекомендованого приладдя: PK422 Висота паковання [см]: 17.2 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 742269SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, Octavia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.29 кг |
| Висота паковання | 17.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 56.8 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 17.2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK411, PK422 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 283,50 ₴


