Зовнішній діаметр [мм]: 257.7 Висота [мм]: 94.8 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 45.2 Покриття: змащен. оливою Товщина гальмівного диска [мм]: 16 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Кількість отворів: 5 Мін. товщина [мм]: 13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 224 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 94.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 257.7 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр центрування | 45.2 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 13 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴





