- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 702976BS9 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 30 мм |
| Відстань між отворами 1 / відстань між отворами 2 | 5x114.3 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим підшипником колеса, з вбудованим магнітним кільцем датчика |
| Діаметр точок кріплення | 14 мм |
| Діаметр центрування | 52.2 мм |
| Мін. товщина | 9.5 мм |
| Покриття | з покриттям |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Схема розточування / кількість отворів | 5/5 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
| Ширина | 101.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 770,06 ₴






