Зовнішній діаметр [мм]: 270 Товщина гальмівного диска [мм]: 24.3 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр центрування [мм]: 78.51 Покриття: змащен. оливою відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 43 Мін. товщина [мм]: 22.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 166 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 270 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 78.51 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 22.2 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24.3 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 366,50 ₴





