
Диск гальмівний вентильований Honda Civic IV-VIII, CRX II-III 87-25р Brembo 09.5509.75
3 441 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.5509.75
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: з вентиляцією Покриття: з лакованим покриттям Висота [мм]: 45 Товщина гальмівного диска [мм]: 21 Мін. товщина [мм]: 19 Зовнішній діаметр [мм]: 262 Кількість отворів: 4 Тип гальмівного диска: Зі шліцами Момент затягування [Нм]: 108 Діаметр центрування [мм]: 64 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу Це відповідає: 09.5509.11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.5509.75 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | City, Jazz, Coupe, 25, 45, Civic, 400, Streetwise, Elise |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Момент затягування | 108 Нм |
| Мін. товщина | 19 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією, Зі шліцами |
| Товщина гальмівного диска | 21 мм |
| Це відповідає | 09.5509.11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 441 ₴

