
Диск гальмівний невентильований Skoda Felicia I-II, Favorit, VW Caddy II 88-02р Brembo 08.5243.24
1 108,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08.5243.24
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Висота [мм]: 46 Мін. товщина [мм]: 11.4 Зовнішній діаметр [мм]: 236 Товщина гальмівного диска [мм]: 12.7 Діаметр центрування [мм]: 62 Кількість отворів: 4 Тип гальмівного диска: Повн. Момент затягування [Нм]: 75 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.5243.24 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Felicia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Момент затягування | 75 Нм |
| Мін. товщина | 11.4 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 108,50 ₴

