
Амортизатор підвіски масляний Citroen Jumpy I, C8, Peugeot 806, Expert, Fiat Ulysse 94-08р Monroe V4201
3 171 ₴
- Готово до відправки
- Код: V4201
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 5.100 Діаметр отвору [мм]: 32 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина 1 [мм]: 394 Довжина паковання [см]: 57.5 Ширина паковання [см]: 20.3 Довжина 2 [мм]: 558 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 20.3 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: MK048 № артикула рекомендованого приладдя: PK122
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V4201 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse, 806 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.100 кг |
| Висота паковання | 20.3 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 394 мм |
| Довжина 2 | 558 мм |
| Довжина паковання | 57.5 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 20.3 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK048, PK122 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 171 ₴



