
Амортизатор підвіски газомасляний Opel Movano A, Renault Master II, Nissan Interstar 97-25р Monroe V2514
2 097 ₴
- Готово до відправки
- Код: V2514
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Система амортизаторів: Дві труби Вага [кг]: 2.500 Діаметр отвору [мм]: 35 Довжина 1 [мм]: 344 Довжина 2 [мм]: 550 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7.2 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 7.2 Діаметр штока поршня [мм]: 15.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V2514 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.500 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 344 мм |
| Довжина 2 | 550 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 15.8 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 097 ₴



