
Амортизатор підвіски задній газомасляний Opel Corsa C, Tigra 00-12р Starline TL C00034.2
976,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL C00034.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Сторона монтажу: з обох боків Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Демпфер без буферної пружини Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 25 Діаметр отвору [мм]: 25.4 Довжина 1 [мм]: 313 Довжина 2 [мм]: 443 макс. довжина [мм]: 443 Вага [кг]: 1.500 мін. довжина [мм]: 313 Діаметр штока поршня [мм]: 11 заповнено: Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7.2 Висота паковання [см]: 7.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00034.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.500 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Довжина 1 | 313 мм |
| Довжина 2 | 443 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор, Демпфер без буферної пружини |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Ширина паковання | 7.2 см |
| макс. довжина | 443 мм |
| мін. довжина | 313 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,50 ₴

