
Амортизатор підвіски масляний Fiat Scudo, Citroen Jumpy I, Peugeot Expert 94-08р Monroe V4203
3 442,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: V4203
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху парні номери артикулів: V4202 Вага [кг]: 5.200 Діаметр отвору [мм]: 32 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина 1 [мм]: 390 Довжина 2 [мм]: 585 Довжина паковання [см]: 57.5 Ширина паковання [см]: 20.3 Тип паковання: Коробка Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 22 Висота паковання [см]: 20.3 № артикула рекомендованого приладдя: MK270L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V4203 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.200 кг |
| Висота паковання | 20.3 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 390 мм |
| Довжина 2 | 585 мм |
| Довжина паковання | 57.5 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 20.3 см |
| парні номери артикулів | V4202 |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK270L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 442,50 ₴


