
Амортизатор підвіски газомасляний Fiat Ducato, Citroen Jumper II-III, Peugeot Boxer 05-25р Monroe V2131
2 257,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: V2131
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск оливи Вага [кг]: 2.500 Діаметр отвору [мм]: 35 Дотримуватися технічних характеристик: Довжина 1 [мм]: 315 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7.2 Довжина 2 [мм]: 476 Тип паковання: Коробка Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 7.2 Діаметр штока поршня [мм]: 15.8 Тип амортизатора: Тиск газу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V2131 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.500 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 315 мм |
| Довжина 2 | 476 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 15.8 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи, лещата газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 257,50 ₴




