- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28.19.702 |
| Виробник | Starline |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, SLC, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 11 см |
| Довжина паковання | 48.5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром, з гумовою опорою |
| Спосіб зберігання | Гідравлічна опора |
| Сторона монтажу | зверху, Праворуч, Перед |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски |
| Ширина паковання | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813,26 ₴


