
Диск гальмівний задній невентильований Renault Kangoo II, Nissan Nv250 08-25р Starline PB 3255
2 725,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 3255
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 274 Додатковий виріб / додаткова інформація: з приладдям Товщина гальмівного диска [мм]: 11 Висота [мм]: 90 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 52 Діаметр центрування [мм]: 30 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з комплектом колісних підшипників Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Висота [мм]: 90.4 Мін. товщина [мм]: 9.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3255 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом колісних підшипників, з кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 9.5 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 725,50 ₴







