- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60 78 0006 |
| Виробник | Swag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Super 5, 11, 19, Clio, Megane, 21, 1.1, Kangoo, Rapid |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Сумісність із маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.390 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з монтажними/кріпильними матеріалами |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кріпильними матеріалами |
| Діаметр точок кріплення | 10 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч, Передня вісь праворуч, знизу |
| Тип керма | для поперечного важеля підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴





